ritcs

ritcs.be

Welkom op het online reservatieplatform van het RITCS / Cinema RITCS.
***

Via deze weg kan je tickets reserveren voor een toonmoment/voorstelling/film.

Vragen of onduidelijkheden?  Via ticket.ritcs@ehb.be helpen we je graag verder.

 

 

 

 

30.05.2022
18.30
Love, Solitude and Box(es) - Frederico Araujo
Recyclart
30.05.2022
20.30
Love, Solitude and Box(es) - Frederico Araujo
Recyclart
31.05.2022
20.00
Love, Solitude and Box(es) - Frederico Araujo
Recyclart
02.06.2022
20.30
De Mot - Jonathan Franz
Bot- Grote studio
03.06.2022
16.00
De Mot - Jonathan Franz
Bot- Grote studio
03.06.2022
20.30
De Mot - Jonathan Franz
Bot- Grote studio
04.06.2022
16.00
De Mot - Jonathan Franz
Bot- Grote studio
04.06.2022
20.30
De Mot - Jonathan Franz
Bot- Grote studio
08.06.2022
15.00
In & Out - Tjardo Planckaert (Ba Regie)
08.06.2022
16.30
Van huis naar huis naar huis naar huis ... - Luna Glowacki (Ba Regie)
08.06.2022
18.00
"Wee mij / Wee u" - Suzanne Versele (Ba Regie)
08.06.2022
20.00
'Komt wel goed' - Arnout Vandeputte (Ba Regie)
08.06.2022
21.30
Niemandsland - Alice Dhondt (Ba Regie)
09.06.2022
13.30
Al dromend drijft men - Tessa Daluwein (Ba Regie)
09.06.2022
15.00
"Never come back to Neverland!" - Pascal Dandoy (Ba Regie)
09.06.2022
16.30
MENSEN VISSEN MEEUWEN - Ade Bormans (Ba Regie)
09.06.2022
18.00
Van huis naar huis naar huis naar huis ... - Luna Glowacki (Ba Regie)
09.06.2022
20.00
WEST - Dante Dubois, Majd Hanon e.a.
Bot- Studio 5
09.06.2022
20.00
"Wee mij / Wee u" - Suzanne Versele (Ba Regie)
09.06.2022
21.30
Niemandsland - Alice Dhondt (Ba Regie)
10.06.2022
13.30
MENSEN VISSEN MEEUWEN - Ade Bormans (Ba Regie)
10.06.2022
15.00
In & Out - Tjardo Planckaert (Ba Regie)
10.06.2022
16.30
Al dromend drijft men - Tessa Daluwein (Ba Regie)
10.06.2022
18.00
Best of Professionele Bachelor Audiovisuele Kunsten
Dans- Cinema RITCS
10.06.2022
18.00
"Never come back to Neverland!" - Pascal Dandoy (Ba Regie)
10.06.2022
20.00
WEST - Dante Dubois, Majd Hanon e.a.
Bot- Studio 5
10.06.2022
20.00
Best of Professionele Bachelor Audiovisuele Kunsten
10.06.2022
20.00
'Komt wel goed' - Arnout Vandeputte (Ba Regie)
10.06.2022
21.30
Niemandsland - Alice Dhondt (Ba Regie)
11.06.2022
13.00
'Komt wel goed' - Arnout Vandeputte (Ba Regie)
11.06.2022
14.30
Van huis naar huis naar huis naar huis ... - Luna Glowacki (Ba Regie)
11.06.2022
16.30
"Wee mij / Wee u" - Suzanne Versele (Ba Regie)
11.06.2022
18.00
Al dromend drijft men - Tessa Daluwein (Ba Regie)
11.06.2022
20.00
WEST - Dante Dubois, Majd Hanon e.a.
Bot- Studio 5
11.06.2022
20.00
"Never come back to Neverland!" - Pascal Dandoy (Ba Regie)
11.06.2022
21.30
In & Out - Tjardo Planckaert (Ba Regie)
11.06.2022
21.30
MENSEN VISSEN MEEUWEN - Ade Bormans (Ba Regie)
15.06.2022
20.00
Held - Masters Acteren
Bot- Grote studio
16.06.2022
18.00
Luisteravond Radio
16.06.2022
20.00
Held - Masters Acteren
Bot- Grote studio
16.06.2022
20.15
Fabulation - Lucie Pousset (Ma Regie)
17.06.2022
20.00
Held - Masters Acteren
Bot- Grote studio
17.06.2022
20.15
Fabulation - Lucie Pousset (Ma Regie)
18.06.2022
20.15
Fabulation - Lucie Pousset (Ma Regie)

JE RESERVATIE

Winkelmandje

je hebt nog geen items besteld